Konkurs na trenera piłki nożnej

KONKURS

Zarząd Ludowego Klubu Sportowego „Zalesianka” ogłasza w dniu 17 marca 2018r. konkurs na stanowisko trenera piłki nożnej zespołu młodzików i trampkarzy

Kandydat na trenera musi przedstawić swoją koncepcję pracy na tym stanowisku wraz z pozostałymi aspektami szkoleniowymi oraz opracowaną wizją dalszego rozwoju drużyny. Od kandydata na funkcję trenera wymagamy ponadto: dyspozycyjności, kreatywności oraz umiejętności pracy w zorganizowanej grupie dzieci i młodzieży.

Oferty należy składać na adres e-mail: mikolajczyk.lkszalesianka@gmail.com,w terminiedo

24 marca 2018 r. do godziny 24.00.

Do ofert należy dołączyć CV zawierające:

1. Dane osobowe: imię i nazwisko, data i miejsce urodzenia, płeć, dokładny adres zamieszkania, kontakt – nr telefonu, adres e-mail.

2. Wykształcenie: szkoła średnia, studia, studia podyplomowe.

3. Kursy, szkolenia oraz uprawnienia wymagane w pracy trenera lub instruktora piłki nożnej określonej przepisami PZPN dla tej klasy rozgrywkowej.

• Kserokopia - zdjęcie posiadanej licencji trenerskiej.

• Doświadczenie zawodowe, w tym szczególnie na stanowisku trenera lub instruktora piłki nożnej.

• Osiągnięcia sportowe w pracy trenerskiej.

• Umiejętności (m.in. pracy na komputerze, prawo jazdy minimum Kat. B, inne).

• Zainteresowania.

• Klauzulę o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy i CV dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133 poz. 883 z późn. zm.).

• Otwarcie ofert przez Zarząd nastąpi w dniu 25 marca 2018 r.

Kandydaci zakwalifikowani na podstawie złożonych ofert i CV do rozmów z Zarządem klubu zostaną poproszeni o przedłożenie dokumentów potwierdzających informacje zawarte w ofercie i CV. Oferty muszą zawierać propozycję formy zatrudnienia - współpracy (umowa o pracę, umowa zlecenia, działalność gospodarcza), aktualny stan zatrudnienia oraz oczekiwania płacowe kandydata na trenera.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 31 marca 2018 r.

Zarząd zastrzega sobie prawo unieważnienia konkursu bez podania przyczyn.

Osoba do kontaktu: Jan Gancarczyk (Prezes Zarządu) nr tel. 695 657 782