PRZEKAŻ 1% PODATKU

Pragniemy zachęcić wszystkich odwiedzających naszą stronę internetową, fanpage na Facebooku, aby podczas rozliczania swojego rocznego zeznania podatkowego PIT, przekazali Ludowemu Klubowi Sportowemu „ZALESIANKA” swój 1% podatku.

Liczymy na pomoc wszystkich naszych zawodników oraz ich rodzin. Wszystkich kibiców i osób związanych ze sportem. Naszych sponsorów i wszystkich ludzi dobrej woli.

Wystarczy przy wypełnianiu / rozliczaniu PIT-a, wskazać swojemu księgowemu, bądź podczas samodzielnego uzupełniania takie dane:

• Ludowy Klub Sportowy „Zalesianka”

• Nr KRS: 0000451525

Zgromadzone środki pozwolą w lepszych warunkach realizować cele statutowe, którymi są m.in.:

• stwarzanie odpowiednich warunków dla rozwoju sportu,

• profilaktyka oraz zapobieganie zjawiskom patologii społecznej m.in. alkoholizmowi, narkomanii, przemocy społecznej,

• prowadzenie prac wychowawczych wśród dzieci i młodzieży,

• zakładanie i prowawdzenie sekcji sportowych (piłka nożna),

• udostępnianie swoim wychowankom obiektów i sprzętu sportowego,

• organizowanie szkoleń sportowych – treningów, prowadzonych przez kwalifikowanych trenerów,

• udział w rozgrywkach piłki nożnej organizowanych przez powołane do tego instytucje.

• Za swoją pracę jako Członkowie Zarządu i Klubu nie pobieramy żadnego wynagrodzenia.