Młodzi piłkarze Zalesianki w "Pucharze Wójta"

19 i 20 lutego na hali przy ZPO w Słopnicach rozegrany został VIII klubowy turniej o Puchar Wójta Gminy Słopnice w piłce nożnej. Turniej objął kategorie młodzików oraz trampkarzy.

Jako pierwsi 19 lutego zaprezentowali się młodzicy. W turnieju wzięło udział 6 drużyn, a rywalizacja przeprowadzona była systemem „każdy z każdym”. Ostatecznie nasi zawodnicy zajęli 4 miejsce, a puchar zdobyła drużyna Sokoła Słopnice.

Następnego dnia rywalizowali ze sobą trampkarze. W turnieju wzięło udział 8 drużyn. Nasi zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze, zdobywając II miejsce w turnieju, z taką samą liczbą punktów co mistrz Beskid Żegocina. Niestety zadecydował bezpośredni mecz między tymi drużynami, który to nieznacznie przegraliśmy 1:0. Najlepszym strzelcem turnieju został nasz napastnik Paweł Opoka. Wszystkim naszym zawodnikom gratulujemy występu!