Rozliczenie dotacji z budżetu UG Kamienica za rok 2018

Szanowni Państwo!

W związku z finansowym zamknięciem roku 2018 Ludowego Klubu Sportowego "Zalesianka" Zalesie, podaje się do publicznej informacji środki pozyskiwane ze środków publicznych - dotacji samorządów. Gmina Kamienica w lutym 2018r po złożeniu wniosku na dotację w kwocie 50 tys. złotych przyznała naszemu stowarzyszeniu 38 tys. zł na realizację projektu pt.: "Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej oraz organizacja zawodów, imprez i szkoleń sportowych dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Kamienica".Zadanie zostało zrealizowane w 100%. Jednakże środki z dotacji Gminy Kamienica stanowią 69,6% kosztów, które Stowarzyszenie LKS "Zalesianka " ponosi, aby w całości zrealizować cele statutowe. Pozostałe środki pozyskiwane są od Was! Od tych którzy przekażą 1% swojego podatku Tej kwoty nie da się oszacować. A z doświadczenia z lat 2015-2018 koszty są porównywalne. Dlatego z tego miejsca zachęcamy Państwa do odwiedzenia zakładki http://zalesianka.futbolowo.pl/przekaz-1-podatku .Dzięki dobrej współpracy Zarządu z wójtem dr Władysławem Sadowskim oraz Radą Gminy Kamienica, nasz obiekt został również w roku 2018 sfinansowany o m.in. nowe trybuny (krzesła pozyskane z trybun Gorców Kamienica, prace wykonane samodzielnie) łączna budowa to koszt około 3,5 tys. zł.