Porażka w Rabce

Niestety tym razem nie sprostaliśmy drużynie z Rabki. Gospodarze dość szybko objęli prowadzenie, potem po rzucie wolnym podwyższyli wynik na 2:0. Bramkę kontaktową po rzucie karnym zdobył Mateusz Sukiennik. W 25 minucie czerwoną kartkę za dwie żółte obejrzał Przemysław Gancarczyk i jasnym stało się, że o dobry wynik będzie bardzo trudno. Do przerwy drużyna gospodarzy jeszcze dwukrotnie skarciła nasz zespół, najpierw dośrodkowanie wykorzystał napastnik rywali, a przed samą przerwą piłkę po interwencji Seweryna Piksy dobił ponownie napastnik rywala ustalając wynik na 4:1.

W drugiej połowie ponownie stroną przeważającą byli gospodarze, a drogę do naszej bramki udało im się znaleźć jeszcze dwukrotnie. Najpierw skrzydłowy Wierchów dopadł do piłki odbitej od jednego z obrońców i nie dał szans naszemu bramkarzowi. Ostatnia bramka to szybko wykonany rzut wolny - nasza obrona zaspała a sytuację sam na sam pewnie wykorzystał kapitan gospodarzy. Ostatecznie nasza drużyna poniosła porażkę 6:1, będąc drużyną wyraźnie słabszą tego dnia. Szansa rehabilitacji w najbliższym meczu domowym w sobotę z Laskovią.