Średni początek w wykonaniu juniorów

Swój pierwszy mecz drużyna juniorów rozegrała 1 września podejmując na własnym stadionie drużynę LKS Dobrzanki Dobra. Mecz ten nie należał do najłatwiejszych. Ostatecznie spotkanie to udało się wygrać 5-3. Super-hattrickiem popisał się Paweł Ubik strzelając 4 bramki drużynie z Dobrej, piątą bramkę dołożył Tomasz Gancarczyk który pięknym strzałem z 20 metra pokonał bramkarza rywali.

LKS Zalesianka Zalesie 5-3 LKS Dobrzanka Dobra

Bramki:

4x Paweł Ubik, 1x Tomasz Gancarczyk

Kolejnym rywalem była drużyna z Siekierczyny. Tego meczu na pewno nie zaliczymy do udanych, ponieważ juniorzy przegrali to spotkanie 5:2. Należy jednak pogratulować nieustępliwości naszej drużyny w 2 połowie spotkania. Warto zaznaczyć, że drużyna Słomki Siekierczyna zdobyła 4 bramki wyjątkowej urody przy których nasz bramkarz nie miał nic do powiedzenia. Przy wyniku 2-0 dla Słomki w polu karnym został faulowany Mateusz Hajduk po czym sędzia odgwizdał 11-stkę. Do karnego podszedł Grzesiek Gorczowski i pewnym uderzeniem doprowadził do wyniku 1-2 dając sygnał do odrabiania strat. Jednak zamiast odrabiać straty padła bramka na 3-1 dla Słomki i tak zakończyła się I część spotkania. Na drugą połowę drużyna wyszła bez kilku doświadczonych graczy, jednak pokazała, że mimo to potrafi przeciwstawić się rywalowi. Druga połowa była pokazem waleczności zwłaszcza najmłodszych zawodników którzy dopiero za kilka lat będą stanowić o sile drużyny juniorów. Obie ekipy zaczęły tworzyć akcje i tak oto uderzeniem z około 12 metra popisał się Tomasz Gancarczyk dając kontakt z rywalem. Odpowiedzieli oni jednak bramką na 4-2 a pod koniec meczu dołożyli jeszcze 5 bramkę.

LKS Zalesianka 2-5 Słomka Siekierczyna