2 mecze 1 punkt.

*****
Płomień Limanowa - Zalesianka Zalesie 2:2

W ubiegłym tygodniu drużyna seniorów Zalesianki Zalesie rezegrała 2 spotkania. 21 sierpnia graliśmy na wyjeździe z Płomieniem Limanowa, spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2. Mecz odbywał się w trudnych warunkach atmosferycznych co nie pomagało zawodnikom obydwu drużyn. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu wyglądała bardzo dobrze. Po dwóch golach Bogdana Kurzei prowadziliśmy 2 do 1, niestety w drugiej częsci gry zawodnicy z Limanowej doprowadzili do remisu. Mimo kilku bardzo dobrych szans na zdobycie gola, nasi zawodnicy nie potrafili strzelić zwycięskiej bramki.
Pełną relację oraz skrót meczu można zobaczyć na oficjalnej stronie drużyny Płomienia Limanowa (http://plomien-limanowa.com/mecze/748/)

*****
Zalesianka Zalesie - Olimpia Pisarzowa 1:3

W środę 24 sierpnia Zalesianka Zalesie podejmowała na swoim boisku drużynę Olimpii Pisarzowa . Niestety ekipa gości wyraźnie dominowała nad graczami z Zalesia. Pierwsza połowa to całkowita dominacja przyjezdnych, warto zaznaczyć że w tej części gry nie oddaliśmy żadnego strzału na bramkę gości, Ci natomiast co rusz atakowali i po pierwszej połowie zasłużenie prowadzili 0:2, (mogli zdecydowanie więcej). W drugą połowę spotkania nasi zawodnicy przystąpili lepiej. Starali się dłużej utrzymać przy piłce oraz chodź trochę zagrozić bramce gości. Dobrą zmianę dał Marcin Bugajski, który ożywił grę w przedniej formacji. Mimo tego gracze z Pisarzowej potrafili dobrze atakować i po samobójczym golu Adama Ubika przegrywaliśmy 0 do 3. Po strzelonej trzeciej bramce Zalesianka nie miała już nic do stracenia i zaczęła mocniej atakować, skutkowało to podyktowaniem przez arbitra 2 rzutów karnych dla naszej drużyny. Pierwszego w 63 minucie pewnie wykorzystał Adam Ubik, niestety drugiego w 69 minucie uderzył gorzej i bramkarz zdołał obronić. Wynik do końca spotkania nie uległ już zmianie i mecz zakończył się zwycięstwem Olimpii 1:3